مجله طراحی
مجله طراحی
نمایشگاه ، خرده فروشی ، کتابفروشی

World Kids Books

نمایشگاه ، خرده فروشی ، کتابفروشی RED BOX ID با الهام از یک شرکت محلی برای ایجاد یک کتابفروشی پایدار و کاملاً عملی بر روی یک ردپای کوچک ، از مفهوم "کتاب باز" برای طراحی یک تجربه خرده فروشی کاملاً جدید که از جامعه محلی پشتیبانی می کند استفاده کرد. کتاب های World Kids Books واقع در ونکوور ، کانادا ، اولین نمایشگاه است ، فروشگاه های خرده فروشی دوم و یک فروشگاه اینترنتی سوم. کنتراست جسورانه ، تقارن ، ریتم و موسیقی پاپ رنگ افراد را به خود جلب می کند و فضایی پویا و سرگرم کننده را ایجاد می کند. این یک مثال عالی از چگونگی تقویت ایده ایده کسب و کار از طریق طراحی داخلی است.

نام پروژه : World Kids Books, نام طراحان : Maria Drugoveiko, نام مشتری : World Kids Books.

World Kids Books نمایشگاه ، خرده فروشی ، کتابفروشی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.