مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی ، صندلی انباشته

xifix-one

صندلی ، صندلی انباشته طراحی بر اساس حداقل میزان لازم از فیزیک و مواد ، استفاده چندگانه ، فضای باز در فضای باز ، صندلی گوشه ای ، صندلی انباشته ، دور نرم ، فنگ شویی است. ساخت تحمل وزن از یک لوله یکپارچه و بی پایان تشکیل شده است. صندلی در دو نقطه محوری تثبیت شده و در بالای یک نقطه سوم ساخت قرار دارد. نقاط ثابت محوری در قاب اجازه می دهد تا صندلی عقب خم شود و صندلی ها را به یکدیگر وصل کنید. صندلی را می توان به راحتی از بین برد ، مواد مختلف ، اثاثه یا لوازم داخلی ، شکل ، رنگ و طرح قابل تبادل است.

نام پروژه : xifix-one, نام طراحان : Juergen Josef Goetzmann, نام مشتری : Creativbuero.

xifix-one صندلی ، صندلی انباشته

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.