مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی ، صندلی انباشته

xifix-one

صندلی ، صندلی انباشته طراحی بر اساس حداقل میزان لازم از فیزیک و مواد ، استفاده چندگانه ، فضای باز در فضای باز ، صندلی گوشه ای ، صندلی انباشته ، دور نرم ، فنگ شویی است. ساخت تحمل وزن از یک لوله یکپارچه و بی پایان تشکیل شده است. صندلی در دو نقطه محوری تثبیت شده و در بالای یک نقطه سوم ساخت قرار دارد. نقاط ثابت محوری در قاب اجازه می دهد تا صندلی عقب خم شود و صندلی ها را به یکدیگر وصل کنید. صندلی را می توان به راحتی از بین برد ، مواد مختلف ، اثاثه یا لوازم داخلی ، شکل ، رنگ و طرح قابل تبادل است.

نام پروژه : xifix-one, نام طراحان : Juergen Josef Goetzmann, نام مشتری : Creativbuero.

xifix-one صندلی ، صندلی انباشته

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.