مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

The Monroe Chair

صندلی ظرافت چشمگیر ، سادگی در ایده ، راحت ، با پایداری در ذهن طراحی شده است. صندلی مونرو کوششی برای ساده کردن روند تولید در ساخت صندلی است. این پتانسیل از فن آوری های CNC برای بریدن مکرر یک عنصر مسطح از MDF بهره می برد ، سپس این عناصر در اطراف یک محور مرکزی پراکنده می شوند تا یک صندلی پیچیده خمیده را شکل دهند. پای عقب به تدریج در قسمت پشتی و زیر بغل به قسمت جلوی پا قرار می گیرد و زیبایی زیبایی را کاملاً با سادگی فرایند تولید ایجاد می کند.

نام پروژه : The Monroe Chair, نام طراحان : Alexander White, نام مشتری : .

The Monroe Chair صندلی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.