مجله طراحی
مجله طراحی
دستشویی

Vortex

دستشویی هدف از طراحی گرداب یافتن فرم جدیدی برای تأثیر جریان آب در شستشوها برای افزایش کارآیی آنها ، مشارکت در تجربه کاربری آنها و بهبود ویژگیهای زیبایی شناختی و نشانه شناسی آنها است. نتیجه یک استعاره است که از یک فرم گرداب ایده آل حاصل می شود و نشان دهنده جریان تخلیه و آب است که بصری کل شیء را به عنوان یک کارواش عملکردی نشان می دهد. این فرم همراه با شیر آب را به یک مسیر مارپیچی هدایت می کند که به همان مقدار آب اجازه می دهد تا زمین بیشتری را بپوشاند که منجر به کاهش مصرف آب برای تمیز کردن می شود.

نام پروژه : Vortex, نام طراحان : Deniz Karasahin, نام مشتری : Dk design.

Vortex دستشویی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.