مجله طراحی
مجله طراحی
کار در خانه

PACO Operation Hub

کار در خانه کارمندان با ارزش ترین گنج برای تجارت هستند. این طرح فضایی هماهنگ و کاربردی را برای آنها فراهم می کند که طولانی ترین زمان در روز بماند. این محیط جذاب و لوکس نه تنها با زیبایی ارائه می شود ، این اثر لذت بخش و خارق العاده نیز الگوی خوبی را برای بازدید مشتری ارائه می دهد که با انتظاراتشان با بازده با کیفیت برندهایشان همگام می شوند. دشوارترین کار همه چیز برای به حداکثر رساندن فضای اداری با استقرار پرتوهای عظیم در سقف بود ... سرانجام یک فضای دو طبقه ساخته شده است تا بتواند منطقه قابل استفاده از 1600 تا 3000 متر مربع را با توجه به سکونت ایجاد کند.

نام پروژه : PACO Operation Hub, نام طراحان : Philip Tse, نام مشتری : PACO Communications.

PACO Operation Hub کار در خانه

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.