مجله طراحی
مجله طراحی
اقامت

Cheung's Residence

اقامت این اقامتگاه با سادگی ، باز بودن و نور طبیعی در ذهن طراحی شده است. ردپای ساختمان منعکس کننده محدودیت سایت موجود است و منظور از بیان رسمی تمیز و ساده است. یک دهلیز و بالکن در ضلع شمالی ساختمان واقع شده است که ورودی و فضای ناهار خوری را روشن می کند. پنجره های کشویی در انتهای جنوبی ساختمان که اتاق نشیمن و آشپزخانه برای به حداکثر رساندن نورهای طبیعی و ایجاد انعطاف پذیری مکانی تهیه شده اند ، ارائه شده است. برای تقویت هرچه بیشتر ایده های طراحی ، چراغ های سبک در سراسر ساختمان ارائه شده است.

نام پروژه : Cheung's Residence, نام طراحان : Yu-Ngok Lo, نام مشتری : YNL Design.

Cheung's Residence اقامت

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.