مجله طراحی
مجله طراحی
برنامه ساعت

Dominus plus

برنامه ساعت Dominus plus زمان را به روشی اصلی بیان می کند. مانند نقاط روی قطعه های دومینو ، سه گروه نقطه نشان می دهد: ساعت ، دهها دقیقه و دقیقه. زمان روز را می توان از رنگ نقاط مطالعه کرد: سبز برای AM؛ زرد برای PM. این برنامه شامل یک تایمر ، یک ساعت زنگ دار و صدا و سیما است. همه عملکردها با لمس نقاط گوشه ای گسسته قابل پیمایش هستند. این یک طراحی اصلی و هنری بود که چهره زمان واقعی قرن بیست و یکم را به نمایش می گذارد. این در یک همزیستی زیبا با موارد دستگاه های قابل حمل اپل طراحی شده است. این رابط کاربری ساده با تنها چند کلمه ضروری برای بهره برداری از آن دارد.

نام پروژه : Dominus plus, نام طراحان : Albert Salamon, نام مشتری : .

Dominus plus برنامه ساعت

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.