مجله طراحی
مجله طراحی
تلویزیون با کیفیت بالا

La Torre

تلویزیون با کیفیت بالا در این طرح هیچ جلوی جلوی نمایشگر وجود ندارد. تلویزیون توسط کابینت پشتی که در پشت صفحه نمایش پنهان است ، نگه داشته می شود. صفحه نازک eloxal اطراف صفحه نمایش فقط برای توهم آرایشی استفاده می شود. به تمام این دلایل ، تنها عنصر غالب نمایش بر خلاف فرم معمولی تلویزیون است. برج ایفل منبع الهام بخش لا توره است. برخی از شباهت های اصلی این دو ، اصلاح طلب زمان خود و داشتن دیدگاه یکسانی است.

نام پروژه : La Torre, نام طراحان : Vestel ID Team, نام مشتری : .

La Torre تلویزیون با کیفیت بالا

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.