مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی نمایشگاه

First Photographs of Hong Kong

طراحی نمایشگاه مدل های نشانگر چراغ قوه برای راهنمایی بازدید کنندگان به ورودی سالن نمایشگاه که یک مدل دوربین غول پیکر سفید در انتظار آن است ، تنظیم شده است. در جلوی آن ، بازدید کنندگان می توانند منظره ای از عکس سیاه و سفید اوایل هنگ کنگ و نمای بیرونی فعلی محل نمایشگاه را مشاهده کنند. چنین تنظیماتی دلالت بر این دارد که بازدید کنندگان می توانند هنگ کنگ قدیمی را از طریق دوربین غول پیکر مشاهده کنند و از طریق این نمایشگاه تاریخچه عکاسی هنگ کنگ را کشف کنند. غرفه های داخلی روتونی و غرفه های داخلی به نمایش گذاشته شده اند تا عکس های تاریخی و همچنین نشان از "شهر ویکتوریا" را به نمایش بگذارند.

نام پروژه : First Photographs of Hong Kong, نام طراحان : Lam Wai Ming, نام مشتری : Hong Kong Photographic Culture Association; Cécile Léon Art Projects.

First Photographs of Hong Kong طراحی نمایشگاه

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.