مجله طراحی
مجله طراحی
نمایشگاه راه نما

Boom

نمایشگاه راه نما این یک پروژه طراحی نمایشگاه برای نمایشگرهای شیک خیز یک مارک مد مرسوم ، مد روز در چین است. موضوع این نمایشگاه نمایانگر پتانسیل جوانان است که می توانند از چهره خود استفاده کنند و نمادی از سر و صدای انفجاری است که این نمایشگاه در جامعه ایجاد کرده است. فرم زیگزاگ به عنوان عنصر اصلی بصری مورد استفاده قرار گرفت ، اما با پیکربندی های مختلف هنگام استفاده در غرفه ها در شهرهای مختلف. ساختار غرفه های نمایشگاهی همه "قطعات قطعات" پیش ساخته در کارخانه و نصب در سایت بودند. برخی از قسمت ها می توانند از نو استفاده مجدد یا دوباره تنظیم شوند تا یک طرح جدید غرفه را برای توقف بعدی جاده خاکی شکل دهند.

نام پروژه : Boom, نام طراحان : Lam Wai Ming, نام مشتری : PMTD Ltd..

Boom نمایشگاه راه نما

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.