مجله طراحی
مجله طراحی
نمایشگاه راه نما

Boom

نمایشگاه راه نما این یک پروژه طراحی نمایشگاه برای نمایشگرهای شیک خیز یک مارک مد مرسوم ، مد روز در چین است. موضوع این نمایشگاه نمایانگر پتانسیل جوانان است که می توانند از چهره خود استفاده کنند و نمادی از سر و صدای انفجاری است که این نمایشگاه در جامعه ایجاد کرده است. فرم زیگزاگ به عنوان عنصر اصلی بصری مورد استفاده قرار گرفت ، اما با پیکربندی های مختلف هنگام استفاده در غرفه ها در شهرهای مختلف. ساختار غرفه های نمایشگاهی همه "قطعات قطعات" پیش ساخته در کارخانه و نصب در سایت بودند. برخی از قسمت ها می توانند از نو استفاده مجدد یا دوباره تنظیم شوند تا یک طرح جدید غرفه را برای توقف بعدی جاده خاکی شکل دهند.

نام پروژه : Boom, نام طراحان : Lam Wai Ming, نام مشتری : PMTD Ltd..

Boom نمایشگاه راه نما

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.