مجله طراحی
مجله طراحی
اجتماعی و اوقات فراغت

Baoan - Guancheng Family Fit Bar

اجتماعی و اوقات فراغت خطوط افقی و عمودی برای ایجاد یک شبکه از یکدیگر تلاقی می کنند. هر شبکه یک بستر ارتباطی است که همچنین منبع طراحی نوار ویسکی است. از نظر صرفه جویی در مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست ، طراح از لامپ های صرفه جویی در مصرف انرژی در سراسر نوار استفاده کرده است. به منظور حفظ کیفیت هوا در میله ، این طرح از پنجره هایی از شمال به جنوب استفاده می کند که می تواند از عبور هوای طبیعی اطمینان حاصل کند.

نام پروژه : Baoan - Guancheng Family Fit Bar, نام طراحان : Shigui Liu, نام مشتری : LSG Design Office.

Baoan - Guancheng Family Fit Bar اجتماعی و اوقات فراغت

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.