مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی Ui

Moulin Rouge

طراحی Ui این پروژه برای افرادی طراحی شده است که می خواهند تلفن همراه خود را با موضوع مولین روژ تزئین کنند اگرچه هرگز در مولین روژ در پاریس بازدید نکرده اند. هدف اصلی ارائه یک تجربه دیجیتالی بهبود یافته است و همه فاکتورهای طراحی تجسم حالات مولین روژ است. مصرف کنندگان می توانند با استفاده از شیر ساده روی صفحه ، از پیش تعیین شده و نمادهای طراحی شده را در موارد دلخواه خود سفارشی کنند.

نام پروژه : Moulin Rouge, نام طراحان : Yuri Lee, نام مشتری : Yuri Lee.

Moulin Rouge طراحی Ui

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.