مجله طراحی
مجله طراحی
هنر

Metamorphosis

هنر این سایت در منطقه صنعتی Keihin در حومه توکیو قرار دارد. انتشار دود به طور مداوم از دودکش های کارخانه های صنعتی سنگین ممکن است تصویری منفی مانند آلودگی و ماتریالیسم به تصویر بکشد. با این حال ، این عکسها به جنبه های مختلف کارخانه هایی که زیبایی زیبایی آن را نشان می دهند ، تمرکز کرده است. در طول روز ، لوله ها و سازه ها با استفاده از خطوط و بافت ها الگوهای هندسی ایجاد می کنند و مقیاس در تجهیزات آب و هوایی هوایی از عزت را ایجاد می کند. در شب ، امکانات به یک قلعه مرموز کیهانی تبدیل می شود که فیلم های علمی تخیلی در دهه 80 است.

نام پروژه : Metamorphosis, نام طراحان : Atsushi Maeda, نام مشتری : Atsushi Maeda Photography.

Metamorphosis هنر

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.