مجله طراحی
مجله طراحی
کلینیک ارولوژی

The Panelarium

کلینیک ارولوژی Panelarium فضای کلینیک جدیدی برای دکتر ماتسوبارا است که یکی از معدود جراحانی است که مجبور به اجرای سیستم های جراحی رباتیک داوینچی است. این طراحی از دنیای دیجیتال الهام گرفته شده است. اجزای سیستم دودویی 0 و 1 در فضای سفید درون یابی شده و توسط تابلوهایی که از دیوارها و سقف خارج می شوند ، تجسم یافته اند. طبقه نیز از همان جنبه طراحی پیروی می کند. پانل ها اگرچه از نظر تصادفی عملکردی دارند اما به علائم ، نیمکت ها ، پیشخوان ها ، قفسه های کتاب و حتی دستگیره های درها تبدیل می شوند ، و از همه مهمتر چشم پرده ها که حداقل حفظ حریم خصوصی برای بیماران است.

نام پروژه : The Panelarium, نام طراحان : Tetsuya Matsumoto, نام مشتری : Matsubara Clinic..

The Panelarium کلینیک ارولوژی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.