مجله طراحی
مجله طراحی
مجسمه نور کریستال

Grain and Fire Portal

مجسمه نور کریستال این مجسمه نوری آلی که از چوب و بلور کوارتز ساخته شده است ، از چوب ذخیره شده پایدار و از ذخایر ذخیره شده چوب چوب ساج پیر استفاده می کند. برای چندین دهه که در معرض آفتاب ، باد و باران قرار گرفته است ، چوب به صورت دستی ، ماسه زدن ، سوزانده شده و درون یک ظرف برای نگه داشتن روشنایی LED و استفاده از کریستال های کوارتز به عنوان پراکندگی طبیعی به پایان می رسد. بلورهای کوارتز بدون تغییر طبیعی 100٪ در هر مجسمه استفاده می شوند و تقریباً 280 میلیون سال قدمت دارند. انواع تکنیک های تکمیل چوب از جمله روش Shou Sugi Ban در استفاده از آتش برای حفظ و رنگ متضاد استفاده می شود.

نام پروژه : Grain and Fire Portal, نام طراحان : Sunny Jackson, نام مشتری : Sunny Jackson.

Grain and Fire Portal مجسمه نور کریستال

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.