مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی کتاب

Josef Koudelka Gypsies

طراحی کتاب ژوزف کودلاکا ، عکاس مشهور جهان ، نمایشگاه عکس های خود را در بسیاری از کشورهای جهان برگزار کرده است. پس از مدتها انتظار ، سرانجام یک نمایشگاه Kudelka با مضمون کولی در کره برگزار شد و کتاب عکس او ساخته شد. از آنجایی که این نخستین نمایشگاه در کره بود ، درخواستی از نویسنده وجود داشت مبنی بر اینکه او می خواهد کتابی بسازد تا بتواند کره را احساس کند. هاژول و هانوک حروف و معماری کره ای هستند که نمایانگر کره است. متن به ذهن اشاره دارد و معماری به معنی فرم است. با الهام از این دو عنصر ، می خواست راهی برای بیان ویژگی های کره طراحی کند.

نام پروژه : Josef Koudelka Gypsies, نام طراحان : Sunghoon Kim, نام مشتری : The Museum of Photography, Seoul.

Josef Koudelka Gypsies طراحی کتاب

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.