مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

Lollipop

صندلی صندلی Lollipop ترکیبی از اشکال غیر معمول و رنگ های مد است. ابروها و عناصر رنگی آن باید از راه دور مانند آب نبات ها به نظر می رسید ، اما در همان زمان صندلی باید در فضای داخلی سبک های مختلف قرار گیرد. شکل چوپا-چوپس اساس پایه های بازو را تشکیل می دهد و پشت و صندلی به شکل آب نبات های کلاسیک ساخته شده است. صندلی Lollipop برای افرادی ایجاد شده است که تصمیمات جسورانه و مد را دوست دارند ، اما نمی خواهند از عملکرد و راحتی دست بکشند.

نام پروژه : Lollipop, نام طراحان : Natalia Komarova, نام مشتری : Alter Ego Studio.

Lollipop صندلی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.