مجله طراحی
مجله طراحی
قفسه سینه کشو

Black Labyrinth

قفسه سینه کشو Black Labyrinth توسط Eckhard Beger برای ArteNemus یک سینه عمودی است که دارای 15 کشو است و الهام بخش آن از کابینت های پزشکی آسیا و سبک Bauhaus است. نمای معماری تاریک آن از طریق پرتوهای روشن مارکی با سه نقطه کانونی که در داخل سازه آینه کاری شده ، زنده می شود. تصور و مکانیسم کشوهای عمودی با محفظه چرخان آنها قطعه ظاهر جذاب آن را منتقل می کند. ساختار چوب با روکش رنگ مشکی پوشیده شده است در حالی که تزئینات آن در افرا شعله ور ساخته شده است. روکش روغن برای رسیدن به پایان ساتن روغنی می شود.

نام پروژه : Black Labyrinth, نام طراحان : Eckhard Beger, نام مشتری : ArteNemus.

Black Labyrinth قفسه سینه کشو

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.