مجله طراحی
مجله طراحی
کمربند لباسشویی داخلی

Brooklyn Laundreel

کمربند لباسشویی داخلی این کمربند لباسشویی برای مصارف داخلی است. بدنه جمع و جور که کوچکتر از شومیز ژاپنی است ، به نظر می رسد اندازه نوار ، سطح صاف و بدون پیچ روی سطح. کمربند به طول 4 متر دارای 29 سوراخ است که هر سوراخ می تواند آویز کت را بدون پارچه نگه داشته و نگه دارد ، برای خشک شدن سریع کار می کند. کمربند ساخته شده از پلی اورتان ضد باکتری و ضد قالب ، مواد ایمن ، تمیز و قوی. حداکثر بار 15 کیلوگرم است. 2 عدد قلاب و بدنه دوار اجازه استفاده از چند روش را می دهد. کوچک و ساده است ، اما این یک ماده خشکشویی بسیار مفید است. بهره برداری آسان و نصب هوشمند مناسب هر نوع اتاق خواهد بود.

نام پروژه : Brooklyn Laundreel, نام طراحان : Tomohiro Horibe, نام مشتری : Material World.

Brooklyn Laundreel کمربند لباسشویی داخلی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.