مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی پوشاک

Sidharth kumar

طراحی پوشاک NS GAIA یک برچسب مدرن لباس زنانه است که از دهلی نو ساخته شده است و از لحاظ طراحی و تکنیک های پارچه ای بی نظیر است. این برند طرفدار بزرگی برای تولید آگاهانه و همه چیز در زمینه دوچرخه سواری و بازیافت است. اهمیت این عامل در ستونهای نامگذاری ، "N" و "S" در NS GAIA که طبیعت و پایداری است ، نشان داده شده است. رویکرد NS GAIA "کمتر کمتر است". با اطمینان از تأثیر حداقل محیط زیست ، برچسب نقش موثری در حرکت آهسته مد بازی می کند.

نام پروژه : Sidharth kumar, نام طراحان : Sidharth kumar, نام مشتری : NS GAIA.

Sidharth kumar طراحی پوشاک

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.