مجله طراحی
مجله طراحی
روشنایی

plUsminus

روشنایی یک لامپ منحصر به فرد به علاوه می تواند عناصر کاربردی آباژور را چرخانده ، جابجا کند ، حذف یا تحویل دهد. مطلقاً هر شخصی می تواند لامپ را به اختیار خود تنظیم کند و یک صفحه نمایش یا نورپردازی را در بالای نوار ، لوستر لوکس یا لامپ کار ، نصب تزئینی یا لامپ کف جمع کند. مواد شیشه ای ، مس ، برنز توصیف یک شیء پر زرق و برق. یک عنصر دارای ابعاد 500 50 500 50 50 است

نام پروژه : plUsminus, نام طراحان : Taras Zheltyshev, نام مشتری : TarasovDesign.

plUsminus روشنایی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.