مجله طراحی
مجله طراحی
سالن زیبایی

Shokrniya

سالن زیبایی این طراح با هدف ایجاد یک محیط لوکس و الهام بخش و تولید فضاهای مجزا با کارکردهای مختلف که در عین حال بخش هایی از یک ساختار کامل هستند رنگ بژ به عنوان یکی از رنگ های لوکس ایران برای توسعه ایده پروژه انتخاب شد. فضاها به صورت جعبه در 2 رنگ ظاهر می شوند. این جعبه ها بسته و یا نیمه بسته و بدون هرگونه مزاحمت آکوستیک و بویایی هستند. مشتری فضای کافی برای تجربه یک راهپیمایی خصوصی خواهد داشت. رنگ برای مواد دیگر چالش های مهم بود.

نام پروژه : Shokrniya , نام طراحان : Kasra Shafieezadeh, نام مشتری : 4 Architecture Studio.

Shokrniya  سالن زیبایی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.