مجله طراحی
مجله طراحی
آرم

Meet Chuanchuan

آرم رستوران های بیشتری شروع به پذیرایی Chuanchuan در چین می کنند ، نوعی غذاهای سیچوان. اکثر آنها از یک آرم مناسب یا خوش منظره برخوردار نیستند که به نوعی جذابیت غذای فوق العاده آنها را کاهش می دهد. با این حال ، این آرم از دو گرافیک مبتنی بر ، مربع و مثلث تشکیل شده است که در مواد مختلف مواد غذایی قرار دارند. شکل کلی این آرم یک شکل گرد است که نمادی از گلدان داغ است. این آرم ساده تر ، ساده تر و ساده تر طراحی شده است که احتمالاً می تواند مشتریان بیشتری را به خود جلب کند.

نام پروژه : Meet Chuanchuan , نام طراحان : Sitong Liu, نام مشتری : Kinpak brand group.

Meet Chuanchuan  آرم

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.