مجله طراحی
مجله طراحی
قلم توپ نقطه

Possibilities

قلم توپ نقطه هیچ چیز ارتباط لامسه ای برای قرار دادن ایده ها به کاغذ ندارد. این باید موضوعی باشد که می توانید به آن افتخار کنید. احترام به سنت ، قلم Ballpoint قلم از "اگر" عناصر را از قلم و قلم چشمه وام می بخشد تا دوباره با لذت نوشتن ارتباط برقرار کند در حالی که یک پر کردن مجدد استاندارد Ball2 G2 باعث راحتی و تطبیق نوشتن متن مدرن می شود. . طراحی آن بر اتصال یکپارچه یک کلاه ضد خشک کن جمع شده ، فعال سازی گرفتن فشار ، تعویض دوباره پر کردن کلیک به تناسب و کلیپ جیب دو مرحله ای برای سبک ، کاربرد و لذت برای ماندگاری بیشتر تمرکز دارد.

نام پروژه : Possibilities, نام طراحان : Dave Colliver, نام مشتری : If.

Possibilities قلم توپ نقطه

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.