مجله طراحی
مجله طراحی
پانل های آکوستیک و اثاثه یا لوازم داخلی

University of Melbourne - Arts West

پانل های آکوستیک و اثاثه یا لوازم داخلی مختصر ما تهیه و نصب تعداد زیادی از پنل های آکوستیک پیچیده شده با پارچه با اندازه ها ، زاویه ها و اشکال مختلف بود. نمونه های اولیه شاهد تغییراتی در طراحی و همچنین در روش های فیزیکی نصب و تعلیق این تابلوها از دیوارها ، سقفها و قسمت زیر پله ها بود. در این مرحله بود که فهمیدیم که سیستم های آویزان کنونی پنل های سقفی برای نیازهای ما کافی نبوده و ما خودمان را طراحی کرده ایم.

نام پروژه : University of Melbourne - Arts West , نام طراحان : Peter Rattle for CUS (Vic) Pty Ltd, نام مشتری : Commercial Upholstery Solutions (Vic) Pty Ltd.

University of Melbourne - Arts West  پانل های آکوستیک و اثاثه یا لوازم داخلی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.