مجله طراحی
مجله طراحی
میز لپ تاپ

Ultraleggera

میز لپ تاپ در فضای زندگی کاربر قادر به انجام وظیفه یک میز قهوه و پاسخگویی به نیازهای قرار دادن ، ترک ، نگه داشتن تعدادی از اشیاء خواهد بود. این نه تنها برای استفاده از لپ تاپ طراحی شده است ، بلکه ممکن است برای استفاده لپ تاپ نیز کمتر مشخص باشد. این می تواند موقعیت های مختلف صندلی را بدون محدود کردن تحرک هنگام استفاده روی زانو امکان پذیر کند ؛ به طور خلاصه ، مبلمان خانگی که برای استفاده روی زانوها در نظر گرفته نشده باشد ، اما هنوز هم استفاده در مواقع موجود در واحدهای صندلی مانند صندلی های صندلی برای کوتاه مدت است.

نام پروژه : Ultraleggera, نام طراحان : Nur Seda Sahin, نام مشتری : .

Ultraleggera میز لپ تاپ

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.