مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی مرکز فروش

Foco shopping mall

طراحی داخلی مرکز فروش طراحی وی دارای خصوصیات زیر است: سه نکته مشتری ، هسته یا محصول را حفظ کنید ، ابتدا محصول خود را تجربه کنید ، سپس محصول را به مشتری بفروشید ، دوباره محصول را انجام دهید ، فضا ، نمایش دهید ، بازاریابی کنید ، به جای اینکه محصول را نادیده بگیرید. تجربه ، پرش به طور مستقیم به آخرین مرحله انجام فروش. در واقع ، این است که به منظور افزایش کل تجربه نام تجاری خود را در همه جانبه کاربر. فقط برای اینکه شخصاً فضای لباس را تجربه کنید ، از دید مشتری بایستید.

نام پروژه : Foco shopping mall, نام طراحان : ZHENG SONGLING, نام مشتری : Foco.

Foco shopping mall طراحی داخلی مرکز فروش

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.