مجله طراحی
مجله طراحی
قفسه کتاب

More Is Different

قفسه کتاب بیشتر از این با تمایل به پیشنهاد یک کتابفروشی که باعث می شود استفاده از مواد اولیه کاهش یابد ، احساس می شود که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. ایو ماری گفروی معنای جدیدی را در نحوه استفاده از قفسه کتاب بوجود می آورد. این مفهوم ، که هیچ عملکردی ، زیبایی شناسی ، مقاومت و پایداری را به خطر نمی اندازد ، در این طرح بی انتها و آزمایش غیر منتظره یافت می شود.

نام پروژه : More Is Different, نام طراحان : yves-marie Geffroy, نام مشتری : Yves-Marie Geffroy.

More Is Different قفسه کتاب

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.