مجله طراحی
مجله طراحی
ساعت

Slixy

ساعت این ساعت به صورتی مینیمالیستی و در عین حال ظریف طراحی شده است و به احترام به سنت ساعتهای با دستان ساده ، علائم و شکل گرد آن و در عین حال فشار دادن مرزها با استفاده از رنگ و یک نام تجاری پیشنهادی است. توجه به مواد و خواص و همچنین طراحی مورد توجه قرار گرفت ، زیرا مشتری نهایی امروز همه آنرا می خواهد - طراحی خوب ، قیمت مناسب و مواد با کیفیت. این ساعت ها شامل شیشه کریستالی یاقوت کبود ، استیل ضد زنگ برای این مورد ، حرکت کوارتز ساخته شده توسط یک شرکت Swiss Ronda ، مقاومت در برابر 50 متر در برابر آب و یک بند چرمی رنگی برای تکمیل آن است.

نام پروژه : Slixy, نام طراحان : Miroslav Stiburek, نام مشتری : SLIXY.

Slixy ساعت

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.