مجله طراحی
مجله طراحی
باغ خانه

Oasis

باغ خانه باغ پیرامون ویلا تاریخی در مرکز شهر. قطعه بلند و باریک با اختلاف ارتفاع 7 متر. مساحت به 3 سطح تقسیم شد. کمترین باغ جلوی ملزومات محافظه کار و باغ مدرن است. سطح دوم: باغ تفریحی با دو گلدان - در پشت بام استخر زیرزمینی و گاراژ. سطح سوم: باغ کودکان وودلند. این پروژه با هدف منحرف کردن توجه از سر و صدای شهر و چرخش به سمت طبیعت انجام شده است. به همین دلیل باغ دارای چندین ویژگی جالب آب مانند پله های آب و دیواره آب است.

نام پروژه : Oasis, نام طراحان : Agnieszka Hubeny-Zukowska, نام مشتری : Agnieszka Hubeny-Zukowska Pracownia Sztuki Ogrodowej.

Oasis باغ خانه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.