مجله طراحی
مجله طراحی
خانه مسکونی

DA AN H HOUSE

خانه مسکونی این یک اقامتگاه شخصی سازی شده بر اساس کاربران است. فضای آزاد سرپوشیده اتاق نشیمن ، اتاق ناهار خوری و فضای مطالعه را از طریق جریان ترافیک آزادی متصل می کند ، و همچنین از بالکن فضای سبز و روشنایی را به ارمغان می آورد. دروازه اختصاصی حیوان خانگی را می توانید در اتاق هر یک از اعضای خانواده پیدا کنید. جریان ترافیک مسطح و بدون تردد به دلیل طراحی کمتر از درب است. تأکید طرح های فوق به منظور برآورده کردن عادت های کاربر ، ترکیب ارگونومیک و خلاق ایده ها طراحی شده است.

نام پروژه : DA AN H HOUSE, نام طراحان : Shu-Ching Tan, نام مشتری : HerZu Interior Design Ltd..

DA AN H HOUSE خانه مسکونی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.