مجله طراحی
مجله طراحی
روشنایی دوچرخه

Safira Griplight

روشنایی دوچرخه SAFIRA از قصد حل کردن لوازم جانبی کثیف روی فرمان برای دوچرخه سواران مدرن الهام گرفته است. با ادغام لامپ جلو و نشانگر جهت در طراحی گرفتن درخشان به هدف برسید. همچنین استفاده از فضای جعبه دنده توخالی به عنوان کابین باتری ظرفیت برق را به حداکثر می رساند. SAFIRA به دلیل ترکیبی از گرفتن ، چراغ دوچرخه ، نشانگر جهت و کابین باتری فرمان ، به جمع و جور ترین و مرتبط ترین سیستم روشنایی دوچرخه قدرتمند تبدیل می شود.

نام پروژه : Safira Griplight, نام طراحان : Chou-Hang, Yang, نام مشتری : LEXDESIGN.

Safira Griplight روشنایی دوچرخه

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.