مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

Three Legged

صندلی صندلی سه پا یک ساز دستی است که برای استراحت و تزئین طراحی شده است. درون ژنهای آن جوهر نجاری است. شکل صندلی صندلی صندلی توسط طناب طبیعی ایجاد شده است که توسط یک چوب پیچ خورده در زیر صندلی کشیده می شود. این یک روش سفت و محکم بسیار مؤثر است که می توان آن را بر روی اره های سنتی کمان ، یک ابزار دستی با چوب که تا امروز توسط یک کاردان با تجربه استفاده می شود ، یافت. سه پا یک راه حل عملی برای ساده نگه داشتن طرح و در عین حال پایدار در هر سطح است.

نام پروژه : Three Legged, نام طراحان : Ricardo Graham Ferreira, نام مشتری : oEbanista.

Three Legged صندلی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.