مجله طراحی
مجله طراحی
آبگرم ، سالن زیبایی

LYNX CLUB Business & Beauty

آبگرم ، سالن زیبایی این مجتمع شامل سه طبقه است. فضای داخلی طبقه اول و دوم به سبک فضا. متشکل از یک لابی و پنج سالن با استخر و مناطق SPA. فضای هر سالن که از نظر فنی مجهز به چند منظوره ، ساده ترین شکل های لاکونیک ، ایمن و راحت است. هر اتاق دارای طرح رنگی است. عناصر آینده گرایی و سورئالیسم ارائه شده است که بر هویت یک فضای داخلی تأکید می کند. در طبقه 3 سالن ، رستوران و هتل شماره نویسندگان SPA قرار داده شده است

نام پروژه : LYNX CLUB Business & Beauty, نام طراحان : Gurleva Marina, نام مشتری : Gurleva Marina.

LYNX CLUB Business & Beauty آبگرم ، سالن زیبایی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.