مجله طراحی
مجله طراحی
آرم

Kaleido Mall

آرم Kaleido Mall مکانهای تفریحی بیشماری از جمله مرکز خرید ، خیابان پیاده رو و یک هواپیما را در اختیار شما قرار می دهد. در این طرح ، طراحان از الگوهای کالئیدوسکوپی ، با اشیاء گشاد و رنگی مانند مهره یا سنگریزه استفاده می کردند. Kaleidoscope از یونان باستان καλός (زیبا ، زیبایی) و εἶδος (آنچه دیده می شود) گرفته شده است. در نتیجه ، الگوهای متنوع خدمات مختلف را منعکس می کند. فرم ها به طور مداوم تغییر می کنند ، نشان می دهد که بازار تلاش دارد بازدید کنندگان را غافلگیر و مجذوب خود کند.

نام پروژه : Kaleido Mall, نام طراحان : Dongdao Creative Branding Group, نام مشتری : Kaleido Mall.

Kaleido Mall آرم

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.