مجله طراحی
مجله طراحی
سیستم مرتب سازی زباله قابل بازیافت

Spider Bin

سیستم مرتب سازی زباله قابل بازیافت بن عنکبوتی یک راه حل جهانی و اقتصادی برای مرتب کردن مواد قابل بازیافت است. گروهی از سطل های بازشو برای خانه ، محل کار یا خارج از منزل ایجاد می شوند. یک مورد دو بخش اساسی دارد: یک قاب و یک کیف. این مکان به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل می شود ، برای حمل و نقل و حمل و نقل مناسب است ، زیرا در صورت عدم استفاده می تواند صاف باشد. خریداران سطل عنکبوتی را به صورت آنلاین سفارش می دهند تا بتوانند بسته به نیاز خود اندازه ، تعداد عنکبوت سطل و نوع کیف را انتخاب کنند.

نام پروژه : Spider Bin, نام طراحان : Urte Smitaite, نام مشتری : isort.

Spider Bin سیستم مرتب سازی زباله قابل بازیافت

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.