مجله طراحی
مجله طراحی
موزه دریایی

Ocean Window

موزه دریایی مفهوم طراحی از این ایده پیروی می کند که ساختمان ها به طور ساده اشیاء فیزیکی نیستند ، بلکه آثار با معنا و نشانه هایی هستند که در متن متنی بزرگتر پراکنده اند. این موزه خود یک اثر هنری و کشتی است که از ایده سفر پشتیبانی می کند. سوراخ کردن سقف شیب دار فضای پر افتخار دریای عمیق را تقویت می کند و پنجره های بزرگ منظره ای تامل برانگیز از اقیانوس را نشان می دهد. این موزه با بهینه سازی محیطی با مضمون دریایی و ترکیب آن با مناظر خیره کننده زیر آب ، به صورت صمیمانه عملکرد آن را بازتاب می دهد.

نام پروژه : Ocean Window, نام طراحان : Nikolaos Karintzaidis, نام مشتری : Nikolaos Karintzaidis.

Ocean Window موزه دریایی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.