مجله طراحی
مجله طراحی
خانه مسکونی

Monochromatic Space

خانه مسکونی The Monochromatic Space خانه ای برای خانواده است و این پروژه در مورد تغییر فضای زندگی در کل سطح زمین بوده تا نیازهای خاص صاحبان جدید آن را در بر بگیرد. این باید برای افراد مسن دوستانه باشد. یک طراحی داخلی معاصر داشته باشید. مناطق کافی مخفی و برای استفاده مجدد از مبلمان قدیمی باید از طرح استفاده کرد. Summerhaus D'zign به عنوان مشاوران طراحی داخلی مشغول ایجاد فضایی کاربردی برای زندگی روزمره بود.

نام پروژه : Monochromatic Space, نام طراحان : Summerhaus D'zign Pte Ltd, نام مشتری : Summerhaus D'zign Pte Ltd.

Monochromatic Space خانه مسکونی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.