مجله طراحی
مجله طراحی
ستون تلسکوپی

Uni-V

ستون تلسکوپی سبک مینیمالیستی با صدای براق ، "Uni-V" یک ستون تلسکوپی است که برای خواص با نمای پانوراما طراحی شده است. ساخته شده با آلومینیوم که جذابیت و پایداری آن را ارتقا می بخشد. از لحاظ ابعادی متناسب ، ستون داخلی آن نه تنها باعث چرخش 360 درجه می شود بلکه برای تنظیم ارتفاع ارگونومیک نیز قابل استفاده است. با اتصالات مکانیکی بالایی خود که حرکات کاملاً آزاد را برای سیالیت در هنگام مشاهده تضمین می کند. چه نصب داخلی و چه بیرونی ، طراحی آن باعث ایجاد سبکی برای دکوراسیون مدرن می شود.

نام پروژه : Uni-V, نام طراحان : Jessie W. Fernandez, نام مشتری : VISIMAXI.

Uni-V ستون تلسکوپی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.