مجله طراحی
مجله طراحی
کاشت چند منظوره

Lab

کاشت چند منظوره این پروژه می خواهد احساسات و افکار مربوط به روابط بین صنعت و طبیعت را ایجاد و ایجاد کند. LAB روشی آسان و شیک برای پرورش گیاهان سرپوشیده ارائه می دهد. کاربران می توانند اندازه آن را متناسب با مناطق مختلف تنظیم کنند و چراغهای آن به گیاهان اجازه می دهد تا در فضاهایی با منابع نوری طبیعی کافی نباشند. این یک ساختار مدولار است که به کاربران امکان می دهد با پیکربندی های مختلف ظروف شیشه ای بازی کنند ، که می توانید از آنها به عنوان نهالگیر یا منابع نوری استفاده کنید. این طرح ظروف را برای استراریوم ها ، هیدروپونیک ها و روش سنتی کشت در نظر گرفته است.

نام پروژه : Lab, نام طراحان : Diego León Vivar, نام مشتری : Diego León Vivar.

Lab کاشت چند منظوره

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.