مجله طراحی
مجله طراحی
نورافکن

Thor

نورافکن Thor یک نورافکن LED است که توسط روبن سلدانا طراحی شده است و دارای شار بسیار زیاد (حداکثر 4.700 لیتر) ، مصرف تنها 27W تا 38W (بسته به مدل) و طرحی با مدیریت حرارتی بهینه که فقط از اتلاف منفعل استفاده می کند. این باعث می شود ثور به عنوان محصولی بی نظیر در بازار است. در کلاس خود ، Thor دارای ابعاد جمع و جور است به عنوان راننده به بازوی لامپ است. ثبات مرکز جرم آن به ما اجازه می دهد تا بدون ایجاد شیب مسیر ، ثور را که می خواهیم نصب کنیم. Thor یک نورافکن چراغ ایده آل برای محیط هایی با نیازهای شدید شار درخشان است.

نام پروژه : Thor, نام طراحان : Rubén Saldaña Acle, نام مشتری : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Thor نورافکن

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.