مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

Tulpi-seat

صندلی Tulpi-design یک استودیوی طراحی هلندی است که دارای استعدادی برای طراحی دلپذیر ، اصلی و بازیگوش برای محیط های داخلی و خارجی است و دارای تمرکز عمده ای بر طراحی عمومی است. مارکو مندرز با کرسی Tulpi خود به شناخت بین المللی دست یافت. صندلی چشم نواز Tulpi ، به هر محیطی رنگ می بخشد. این یک ترکیب ایده آل از طراحی ، ارگونومی و پایداری با یک عامل سرگرم کننده بزرگ است! صندلی Tulpi وقتی سرنشین آن بلند می شود به طور خودکار می خورد ، صندلی تمیز و خشک را برای کاربر بعدی تضمین می کند! با چرخش 360 درجه ، صندلی Tulpi به شما امکان می دهد نمای شخصی خود را انتخاب کنید!

نام پروژه : Tulpi-seat, نام طراحان : Marco Manders, نام مشتری : Tulpi BV.

Tulpi-seat صندلی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.