مجله طراحی
مجله طراحی
شمع

Ardora

شمع اردورا مانند شمع معمولی به نظر می رسد ، اما در واقع بسیار خاص است. پس از روشن شدن ، چون شمع به تدریج ذوب می شود ، شکل قلب را از درون نشان می دهد. قلب داخل شمع از سرامیک مقاوم در برابر حرارت ساخته شده است. فتیله در داخل شمع از هم جدا می شود و از جلو و پشت قلب سرامیک می گذرد. به این ترتیب ، موم به طور یکنواخت ذوب می شود و قلب درون را آشکار می کند. شمع می تواند رایحه های مختلفی داشته باشد که می تواند فضای بسیار مطبوع را ایجاد کند. در نگاه اول ، مردم فکر می کنند که این یک شمع معمولی است ، اما هرچه شمع ذوب شود می توانند ویژگی ویژه آن را کشف کنند.

نام پروژه : Ardora, نام طراحان : Sebastian Popa, نام مشتری : Sebastian Popa.

Ardora شمع

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.