مجله طراحی
مجله طراحی
بسته بندی برای یک تی شرت با نسخه محدود

Sneaker Freaker

بسته بندی برای یک تی شرت با نسخه محدود با الهام از جعبه های پیتزا. وظیفه eskju چاپ یک تی شرت محدود با تصویری بود که ابتدا برای مجله کفش آلمانی Sneaker Freaker تهیه شده بود. بسته بندی می بایست با احساس شخصی مقرون به صرفه اما باحال باشد ، دست ساز و سازگار با محیط باشد. آنها مقداری جعبه مقوایی را خریداری کردند ، از نوع موجود در همه جا در وب و با افزایش مقادیر تونی و رنگ قرمز شدید سطح را برای افزایش قدرت آرم طراحی کردند. تلفیق تکنیک های آنالوگ با تایپوگرافی و تصاویر مدرن ، راه رسیدن به آن ظاهری منحصر به فرد را هدایت می کند.

نام پروژه : Sneaker Freaker, نام طراحان : eskju · Bretz & Jung, نام مشتری : Sneaker Freaker, Germany.

Sneaker Freaker بسته بندی برای یک تی شرت با نسخه محدود

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.