مجله طراحی
مجله طراحی
حلقه

Blessed Child

حلقه حلقهی فرزند مبارک نوید عشق است: کودک جیمی تا قسمت داخلی حلقه نوازش می کند و زندگی خود را به دست مادر اعتماد می کند. کودک روی مکنده انگشت شست خود قرار دارد. این بینش ذهنی کودک متولد نشده اوست که هر زن باردار در ذهن خود دارد. حلقه نماد پیوند متقابل بی قید و شرط اعتماد بین نوزاد و مادر است و به این اعتماد ادای احترام می کند. کودک سام در صدر جهان ، ایمن ، سالم و خوشحال است. پوشنده کودک با غرور نوزاد خود را حمل می کند و خود را به عنوان یک مادر با اعتماد به نفس معرفی می کند. حلقه گروهی است که می گوید: "به من اعتماد کن ، شما عزیزان هستید!"

نام پروژه : Blessed Child, نام طراحان : Britta Schwalm, نام مشتری : Blessed Child (Your 'Glueckskind').

Blessed Child حلقه

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.