مجله طراحی
مجله طراحی
ساز موسیقی کامپوزیت

Celloridoo

ساز موسیقی کامپوزیت Celloridoo یک ساز جدید موسیقی است که از سازهای رشته ای تعظیم مانند سلولی و Didgeridoo ، یک ساز بادی ساده استرالیا تشکیل شده است. Celloridoo به عنوان آکوردوفون که توسط یک کمان پخش می شود ، در پنجم تنظیم می شود ، با A3 شروع می شود ، و پس از آن D3 ، G2 ، و سپس C2 به عنوان کمترین رشته. قسمت دیگر ساز به عنوان یک آئروفون روی کلید C تنظیم شده است که برای بسیاری از انواع موسیقی مناسب است. این قسمت با استفاده از لبهای مرتباً لرزاننده برای تولید هواپیمای بدون سرنشین هنگام استفاده از تکنیک مخصوص تنفس به نام تنفس دایره ای بازی می شود.

نام پروژه : Celloridoo, نام طراحان : Aidin Ardjomandi, نام مشتری : Aylin Design.

Celloridoo ساز موسیقی کامپوزیت

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.