مجله طراحی
مجله طراحی
کاشی کف

REVICOMFORT

کاشی کف REVICOMFORT کف قابل جابجایی و قابل استفاده مجدد است. سریع و آسان برای استفاده آماده برای استفاده. ایده آل برای بازسازی در یک محصول واحد ویژگی های فنی کاشی های پرسلن با بدنه کامل ، مزایای اقتصادی جایگذاری ساده در صرفه جویی در زمان ، سهولت در تحرک و استفاده مجدد در فضاهای مختلف را دارد. REVICOMFORT را می توان در چندین مجموعه Revigrés انجام داد: جلوه ها ، رنگ ها و سطوح مختلف.

نام پروژه : REVICOMFORT, نام طراحان : Revigres, نام مشتری : Revigres.

REVICOMFORT کاشی کف

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.