مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ آویز Led

Stratas.07

لامپ آویز Led با استفاده از پردازش و تعالی با کیفیت بالا و در هر جزئیات ، سعی در ایجاد یک طراحی ساده ، تمیز و بی انتها داریم. مخصوصاً Stratas.07 با شکل کاملاً متقارن خود کاملاً از قوانین این مشخصات پیروی می کند. ماژول LED داخلی Xicato XSM Artist Series ساخته شده دارای یک صفحه نمایش رنگ Rendering> / = 95 ، درخشندگی 880lm ، قدرت 17W ، دمای رنگ 3000 K - دمای گرم سفید (گرم 2700 K / 4000 K در صورت درخواست موجود است) . طول عمر ماژول های LED توسط 50،000 ساعت - L70 / B50 توسط تولید کننده بیان شده است و رنگ در طول عمر سازگار است (مرحله 1x2 MacAdams در طول عمر).

نام پروژه : Stratas.07, نام طراحان : Christian Schneider-Moll, نام مشتری : STRATAS-leuchtenmanufaktur-berlin.de e.K..

Stratas.07 لامپ آویز Led

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.